חוג ליטוף חיות

חוג הטבע והחיות שלנו הוא חוג העשרה בנושא חיות וטבע, מטרתו לקרב את הטבע אל ילדינו, לפתח גישה ,קשר ואחריות של הילדים אל בעלי חיים בפרט והטבע בכלל. במסגרת המפגשים נחשפים הילדים למגוון של עשרות בעלי חיים ובכל מפגש מועברים תכנים זואולגים וחינוכיים תוך כדי חוויה אינטימית ומהנה של ליטוף והאכלה. ההיכרות עם החיה, הליטוף וההאכלה מהווים דרך חווייתית מהנה ללימוד תכנים מעולם החי, תוך פיתוח מיומנויות רגשיות וחברתיות.

חוג תנועה

התעמלות תינוקות מחזקת את היכולת המוטורית של הילד לצד פיתוח הביטחון העצמי ויכולת התקשורת. ההתעמלות היא פעילות מצוינת , המחזקת את גופו של הפעוט, ובטחונו העצמי, דבר שמפתח ומסייע ביומיום וגורם לתאבון בריא יותר ושינה טובה יותר, כתוצאה מהרפיית והרגעת השרירים.

חוג ריתמוסיקה

המשלב משחק ותנועה, הריתמוסיקה מביאה לידי ביטוי מיזוג של: תנועה, שירה, נגינה, תמליל, ספרות ותורת המוסיקה ופועלת בדרך של עשייה, משחק, אלתור, יצירה וכדומה, החוג יתקיים פעם בשבוע למשך 45 דקות.

חוג אנגלית

אנחנו בגן "הנסיך הקטן" דואגים לעתידם של הנסיכים שלנו כבר מגיל קטן… מחקרים מוכיחים כי ככל שנחשפים לשפה בגיל צעיר יותר, קליטת השפה מהירה יותר ומגיעה כמעט לרמת שפת אם.

החוג מועבר על ידי מדריכות מנוסות בצורה מעודדת הנאה ומוטיבציה. החומר הנלמד כולל נושאים המתאימים לגיל כמו צבעים, חיות וכד' בצורה חווייתית ונעימה עם מוזיקה ואביזרי המחשה רבים. החוג מטפח את היצירתיות והדמיון של הילדים, מאפשר לילדים לשפר את מיומנויותיהם האינטלקטואליות ופותח להם את הדרך לרכישת שפה שתשמש אותם רבות בעתיד בצורה כיפית נעימה וחווייתית.