אודות הגן

הממלכה הפרטית של הנסיך שלכם!

הממלכה הקסומה של הנסיכים הקטנים שלכם, משתרעת על שטחים ירוקים, במרכז פתח תקווה, רק חמש דקות מאם המושבות ומכפר גנים החדשה!

הכירו את "הנסיך הקטן". גן קסום הנמצא בפינת חמד ירוקה ובה גדלים נסיכים ונסיכות קטנטנים עם הרבה חום ואהבה.

לא פחות ממקסימום

השנים הראשונות לחייו של הנסיך או הנסיכה שלכם, הן השנים החשובות לעיצוב האישיות שלו, אלו השנים בהן הוא צריך לקבל מאיתנו את האהבה ואת החום שכל כך נחוצים לו ולאישיות שלו.

אנחנו בגן הנסיך הקטן מאמינים שכל ילד וילדה הם עולם שלם, עולם רגיש ומופלא אשר קולט סביבו את כל מה שיש לנו לתת לו, ובשביל זה אנחנו כאן!

גן הנסיך הקטן, ילווה ביד מלטפת ואוהבת את הנסיך או הנסיכה שלכם, יחד נצעד עמם יד ביד, כבר משנת חייהם הראשונה ועד גיל שש שנים.

אנו נלווה במסירות את הנסיך הקטן שלכם, מידי יום בשעות הגן ובשעות הצהרון, הפועל עד השעה 17:00. כאן במרכז פתח תקווה, שוכנת הממלכה הקסומה של הנסיך שלכם!

הילד שלכם הוא הכי!

גן הנסיך הקטן, הוקם בסטנדרטים גבוהים, מעל הממוצע. אנו בגן הנסיך הקטן, הצבנו לעצמנו כדרשת סף, לא להתפשר על פחות ממקסימום בכל הנוגע לנסיך שלכם. אנו שואפים לחנך את הילד לאמונה וביטחון עצמי , לאהוב את עצמו ואת הסובבים אותו, לדעת לקבל ולתת, לכבד את האחר ולהתחשב בצרכיו – אנחנו פה כדי שהילד יגדל ויפתח בעזרת הרבה חיזוקים, נתינה ואהבה.

אנו בגן הנסיך הקטן, מאמינים שהדרך הנכונה היא לתת לילד את ההרגשה שהוא אהוב ומקובל כמו שהוא ושכל רגשותיו מקובלים. במהלך העבודה עם הילדים נשקיע בחיזוק הביטחון העצמי של כל ילד וילד ונאפשר לו לממש את מלוא הפוטנציאל שלו, נקנה לו מיומנויות למידה והרגלים נכונים תוך שימת דגש על אינטליגנציה רגשית, התפתחות חברתית ומעורבות חברתית.

התפתחות בכל התחומים

בגן הנסיך הקטן, יקבל ילדכם כלים ללמידה במגוון היבטים, דוגמת: יכולת ויתור, המתנה, דבקות במטרה, הערכה עצמית, לקיחת אחריות, נימוסי שולחן והרגלי אכילה נכונים ובריאים.

אנו בגן הנסיך הקטן שמנו לנו למטרה להפוך את כל תהליך הלמידה להנאה שמשלבת סקרנות, נחשוף את הילדים ונעשיר אותם בתחומים רבים מהפן החומרי ומהפן הרגשי ונלמד את הילדים להשתמש בכל החושים שלהם, כל זאת על מנת לקדם כל ילד וילד לרמת המצוינות האישית המתאימה לו ובדרך הנכונה שמתאימה לו.

הקניית ערכים חיוניים

בנוסף, דגשים נקודתיים יינתנו בהעשרת הסביבה מילולית בכדי להרחיב את אוצר המילים של הילד תוך שימת דגש על שימוש בשפה נכונה, אוצר מילים וכמובן הקניית כלים לתיאור מילולי לרגשות, באמצעות סיפורים והצגות.

כמו כן, אנו משלבים לימוד מושגי יסוד דוגמת: צבעים, צורות, עונות השנה, חגים, גוף האדם ועוד ועוד.

לגדול אתכם ביחד

גן הנסיך הקטן, בנוי מכמה קבוצות, על פי גילאים, כשאנו צועדים אתכם יחד בשביל הקסום הזה, בו צועד העולל שלכם בדרכו אל העולם הגדול.

בין היתר תוכלו למצוא את כיתת זית, גפן, תאנה ורימון. בנוסף גני משרד החינוך לגילאי טרום טרום, טרום חובה וחובה המוכרים (מוכר שאינו רישמי) ע"י משרד החינוך, ובסבסוד מותאם במסגרת חוק חינוך חובה.

הממלכה שלכם היא כאן, ואנו מזמינים את הנסיכים שלכם לגדול כאן!